Послуги

Бізнес-медіація

як ефективний інструмент вирішення спорів

Більше

Залучення до медіації

від згоди на медіацію до повної організації процесу

Більше

Підготовка до медіації / переговорів

для ефективних переговорів

Більше

Що таке медіація?

Медіація - це сучасний позасудовий спосіб вирішення спорів та конфліктів за участю нейтрального посередника - медіатора, який допомагає сторонам в обговоренні їх відмінностей та досягненні згоди для прийняття взаємовигідних рішень.

TESTIMONIAL

КЛІЄНТИ ПРО НАС

  • Хочу подякувати DecisionLab, а саме Ользі та Олені! З огляду на необхідність коректного входження в бізнес на умовах, які будуть цікаві всім співзасновникам та інвесторам, звернулись до DecisionLab по допомогу в проведенні медіації щодо створення бізнесу. Була проведена суттєва робота, результатом дуже задоволені! Глибоке розуміння процесу медіації та досвід медіаторів в якості юристів дозволило Ользі та Олені зробити наше входження в бізнес гнучким, правильним та професійним! Дякую!
    Оксана ВерескунCEO Oksver Trainings
  • Ми з бізнес-партнерами замовляли медіацію по входженню в новий бізнес. Результатами ми всі дуже задоволені, і зараз навіть складно уявити, коли б з'ясувалися всі ці важливі моменти (і чи з'ясувалися б взагалі?), якби не медіація. Ми обговорили цілі і очікування від нового бізнесу і багато інших важливих питань, включаючи фінанси та управління. Олена і Ольга - відмінні фахівці, від уваги яких не вислизне жодне важливе слово або емоція учасника процесу. Дуже подобається їх безоціночність, нейтралітет - кожне слово - лише по справі. Дуже рекомендую медіацію партнерам, які тільки створюють бізнес, або ж тим, хто вже працює разом. Впевнена, це дасть відмінну можливість прояснити всі «недомовлене», конструктивно обговорити все, що в звичайних переговорах залишається непроясненим. І медіація, і медіатори Олена і Ольга - для мене відкриття, із задоволенням буду користуватися їхніми послугами далі (наша робота триває вже третій місяць) і рекомендувати колегам. Дякую за вашу працю, вона дуже цінна!
    Ірина ГорбуноваCEO компанії BDlab
  • Будучи юристом, я звикла брати участь у вирішенні конфліктів. Однак найбільш складним є запобігання конфлікту з бізнес-партнером при виході з бізнесу, коли сам є учасником процесу. Я отримала чудовий досвід і висловлюю окрему подяку медіаторам Ользі Хмарук і Олені Білозор за підготовку до переговорів. Мені допомогли виявити цінності і правильно розставити пріоритети, а також підготували до переговорів. В результаті конфлікт залишився на стадії «зародка» без прояву, і переговори пройшли успішно. Ольга і Олена є професіоналами високого рівня в сфері медіації, яких я можу рекомендувати як для індивідуальних сесій, так і для групових рішень.
    Альона ГалкінаCEO компанії Proficum
Prev
Next

DON'T LITIGATE, MEDIATE!

BACK TO TOP