Підготовка до медіації / переговорів

Ми пропонуємо нашу допомогу в підготовці до переговорів та медіації. В результаті ви матимете ясне уявлення про ваші цілі, інтереси, потреби, проблемні аспекти, ризики та альтернативи.

 

Зокрема, ми організуємо процес підготовки, який включатиме наступні етапи:

 

Етап 1: визначення початкової мети переговорів

 

Етап 2: збір фактичної інформації, що має відношення до предмету переговорів

 

Вивчення інформації та збір даних має важливу практичну мету, зокрема, стане основою для інформованого діалогу та розширити сферу потенційних рішень в процесі переговорів.

 

Етап 3: аналіз власних інтересів, потреб

 

Аналіз інтересів дозволяє відійти від початкових позицій сторін, розширити бачення проблеми та шляхів її вирішення. Знаючи свої інтереси, буде простіше заявляти та обговорювати їх у процесі переговорів.

 

Етап 4: збір інформації щодо можливих інтересів та потреб іншої сторони  

 

Розуміння інтересів іншої сторони створює більше шансів визначити спільні цілі та просунутись у процесі переговорів до результату, що задовольнить учасників переговорного процесу.

 

Етап 5: аналіз найкращої, найгіршої альтернативи та найбільш вірогідних сценаріїв

 

Змістовний аналіз найкращої, найгіршої альтернативи та найбільш вірогідних сценаріїв допомагає реально оцінити свої перспективи у переговорах та прийняти ґрунтовні рішення щодо подальших дій.

 

Етап 6: напрацювання попередніх варіантів рішень

 

Напрацювання попередніх рішень та розуміння об’єктивних критеріїв надає можливість чіткіше бачити шляхи реалізації інтересів в процесі переговорів.

 

Підготовка до переговорів або медіації дозволяє покращити їх результат, оскільки ви зможете не лише приділити більше уваги процесу перемовин, а й краще оцінити варіанти рішень, що пропонуються.

запис на безкоштовну консультацію