Ольга Хмарук

Ольга Хмарук

olga.khmaruk@decisionlab.com.ua

Бізнес-медіаторка, сімейна медіаторка, співзасновниця агентства медіації DecisionLab.

Бізнес-медіаторка Центру бізнес-медіації Німецько-української промислово-торгової палати, а також медіаторка Всесвітньої організації інтелектуальної власності.

Ольга має 19-річний досвід роботи в юридичній сфері; обіймала керівні посади в компаніях холдингу StarLightMedia: на телевізійних каналах «Новий канал» та ICTV, а також у рекламному агентстві StarLight Brand Content. Ольга також працювала у складі  групи з інтелектуальної власності та телекомунікацій у міжнародній юридичній компанії DLA Piper. Ольга має значний досвід представництва інтересів клієнтів в різних судових справах, а також досвід ведення переговорів і юридичного консалтингу.

Основна сфера, в якій Ольга є експерткою - інтелектуальна власність. Зокрема, Ольга є професіоналкою в авторських правах та промисловій власності, медіа праві, телекомунікаціях, захисті ділової репутації, конкурентному праві та захисті особистих немайнових прав.

В якості лідерки команди юристів Ольга представляла інтереси клієнтів у справах про захист від недобросовісної конкуренції, захист ділової репутації, в податкових спорах, в спорах, пов'язаних з виконанням договірних зобов'язань, спорах, пов'язаних із захистом прав інтелектуальної власності, франчайзингових та трудових спорах, а також інших спорах, пов’язаних з веденням бізнесу.

Освіта медіатора:

2017 - Програма «Бізнес-медіатор» (Wirtschaftsmediator / іn (IHK), Український Центр Медіації / Академія промислово-торгової палати Мюнхена і Верхньої Баварії

2017 - Базові навички медіатора, Український Центр Медіації при Києво-Могилянській Бізнес Школі (kmbs, Український Центр Медіації)

2017 - Сімейна медіація, 1й модуль, Український Центр Медіації при Києво-Могилянській Бізнес Школі (kmbs, Український Центр Медіації)

2018 - Прямі консультації з дітьми, Український Центр Медіації при Києво-Могилянській Бізнес Школі (kmbs, Український Центр Медіації)

2019 - Фінансово-майнові питання у переговорах та медіації (kmbs, Український Центр Медіації)

2019 - Результативні переговори в кризові часи (ACC, kmbs, Український Центр Медіації)

2019 - Сімейна медіація, 2й модуль, Український Центр Медіації при Києво-Могилянській Бізнес Школі (kmbs, Український Центр Медіації)

2019 - Інтеграція медіації в практику арбітражних судів

Робочі мови: Ольга вільно володіє українською, англійською та російською мовами.

Сертифікати