Світлана Сугак

Світлана Сугак

svitlana.sugak@decisionlab.com.ua

Сертифікована бізнес-медіаторка, партнерка агентства медіації DecisionLab

Світлана має 30-річний досвід роботи в сфері менеджменту та фінансів. Раніше займала посаду генеральної директорки ТОВ «Бюлер Сервіс», дочірнього підприємства швейцарського холдингу Buhler, а також керівні посади в компаніях Schmidt-Seeger GmbH, Coca-Cola, Chupa Chups, українських торгових, виробничих, будівельних компаніях. Має значний досвід ведення переговорів, юридичного та фінансового консалтингу.

Основні сфери, в яких Світлана є експерткою, це фінанси підприємства і правове регулювання економіки.

В якості економістки, головної бухгалтерки, фінансової директорки, генеральної директорки Світлана працювала в таких сферах, як будівництво, харчова промисловість, машинобудування, оптова і роздрібна торгівля, телекомунікації, лізинг, а також консультувала клієнтів з питань відкриття та закриття бізнесу, питань управління трудовими ресурсами підприємства, податкового планування та бюджетування.

Освіта медіатора:

2016 - Програма «Бізнес-медіатор» (Wirtschaftsmediator / in (IHK), Український Центр Медіації / Академія промислово-торгової палати Мюнхена і Верхньої Баварії

2015 - Базові навички медіатора, Український Центр Медіації при Києво-Могилянській Бізнес Школі (kmbs)

Робочі мови: Світлана вільно володіє російською, українською, білоруською та англійською мовами, базові знання німецької мови.

Сертифікати