Асоціація правників України: створено комітет з медіації!

Mediation committee

Асоціація правників України: створено комітет з медіації!

За ініціативою та підтримки медіаторів нашого агентства було створено комітет з медіації Асоціації правників України!

Ольга Хмарук так прокоментувала створення комітету в інтерв'ю Асоціації правників України:

"Про народження ідеї створення Комітету

Річ у тім, що АПУ є одним із найвпливовіших об’єднань юристів. А медіація стає популярним способом вирішення юридичних суперечок. Вони можуть бути різними: в бізнес-сфері, сімейних спорах. Так виникла ідея створити Комітет. Коли ми звернулися з нею до Асоціації, виявилося, що Світлана Сергеєва саме почала роботу над цим питанням. Тож ми, використовуючи медіаційні принципи, створили Комітет разом, успішно налагодивши спільну роботу.

Про 1 липня: доленосний збіг обставин чи геніальний задум?

Це щасливий збіг! Взагалі, медіація не потребує детального регулювання, оскільки це переговорний процес, який керується посередником. Та для того щоб кожен юрист, який пропонує цей інструмент, кожен клієнт, який до нього звертається, відчували себе більш захищеними, Закон дійсно потрібен. Потрібно в принципі закріпити в лексиконі держави та людей, які в ній живуть, і процеси медіації, і професію медіатора. Так, щоразу звертаючись до Закону, люди зможуть розуміти: що це за процес, яким він буде та який результат вони можуть отримати.

Про перші кроки новонародженого

Звичайно ж, ми розпочнемо проведення пізнавальних заходів, для того, щоб юристи розуміли: де, коли та за яких обставин вони можуть пропонувати медіацію своїм клієнтам, коли цей процес може бути вигідний для них. Ми будемо говорити про критерії медіабельності суперечок і ще багато інших питань.

І, що найголовніше, ми будемо обговорювати шляхи, за якими юрист, залишаючись на своїх функціях, може брати участь у процесах медіації та допомагати клієнтам знаходити вигідні рішення.

Запрошення до лав Комітету

За процесами медіації — майбутнє. В його основі лежить задоволення взаємних інтересів і вигод. Це не про примус до використання нового інструменту, а про добровільне долучення до його діяльності. Вступайте, приходьте, дізнавайтеся більше і беріть участь! Наразі в Україні — це саме той інноваційний підхід, який допоможе зробити юридичну послугу більш адаптованою до бізнес-інтересів (якщо це стосується бізнес-медіації) та особистих (якщо це стосується сімейних спорів). Він дозволяє враховувати не тільки юридичні підстави, а й психологічні потреби сторін."

Тепер, маючи постійно діючу площадку, ми ставимо за мету активно співпрацювати з юристами, щоб розширити можливості юридичних послуг та зробити медіацію доступним способом врегулювання юридичних спорів і конфліктів в бізнесі та сімейних відносинах.

Ми плануємо багато пізнавальних заходів, щоб ви дізнавалися як пропонувати медіацію клієнтам, коли спір є медіабельним та як отримати максимальну вигоду від цього процесу.

Слідкуйте за нашими анонсами!

DON'T LITIGATE, MEDIATE!