Конфліктні рішення: як долати глухі кути і робити вірний вибір

СУП DecisionLab УЦМ - анонс заходу 15.07.2020

Конфліктні рішення: як долати глухі кути і робити вірний вибір

Чи потрапляли ви у ситуацію важкої дилеми, коли вибрати неможливо або вибір є тільки меншим з двох зол? Напруга сьогодні підсилюється кризою в економіці та зовнішньою невизначеністю.

Щодня відповідальні особи компаній змушені ухвалювати неоднозначні рішення з багатьма невідомими:
• звільняти чи залишати співробітників?
• направляти гроші на оплату боргів чи інвестувати у розвиток?
• які напрямки бізнесу розвивати і куди направити ресурси компанії?

15 липня на нашому третьому заході Лабораторії конфліктів СУП, ми розкажемо вам як подолати внутрішній конфлікт і своєчасно ухвалити необхідне рішення, покажемо як працювати з власними інтересами і визначати потреби бізнесу, а також на реальних кейсах відпрацюємо нові варіанти поведінки у складних ситуаціях.

РЕЄСТРУЙТЕСЬ ТУТ

Спікери:
Галина Єрьоменко - медіатор, акредитована CEDR (UK), член міжнародної мережі тренерів з медіації (CEDR traners-network), керівник Українського Центру Медіації при kmbs, кандидат юридичних наук.
Ольга Хмарук - медіатор, співзасновниця агентства медіації DecisionLab, адвокат з багаторічним досвідом представництва інтересів клієнтів в судах.
Олена Білозор - медіатор, співзасновниця агентства медіації DecisionLab, юрист, адвокат з 20-річним досвідом супроводу клієнтів у провідних українських та міжнародних юридичних фірмах.

Запрошуємо до участі:
власників та керівників бізнесу, юристів, адвокатів, фахівців служб з управління персоналом організацій та інших спеціалістів для кого переговори є частиною професійного життя.

Дата: 15 липня
Час: 18:30
Місце: ZOOM

DON'T LITIGATE, MEDIATE!