Медіація між співвласниками бізнесу

Mediation between Business Co-Owners

Медіація між співвласниками бізнесу

Створюючи компанію, майбутні партнери прописують її місію, основні напрямки діяльності, обговорюють, як будуть керувати підприємством і розподіляти прибуток. І все ж, навіть у разі, коли співвласники бізнесу здавалося б урахували всі нюанси майбутньої роботи, конфлікти між ними не виключені.

Конфлікти між співвласниками бізнесу можуть виникати з різних причин. Найчастіше до них призводить різне бачення щодо подальшого розвитку бізнесу, напрямків використання прибутку компанії, вимог до кандидатури керуючої особи. Конфлікти можуть виникати на ґрунті розбіжностей щодо особистої участі кожного із засновників. Наприклад, один із них може вважати, що партнер приділяє компанії занадто мало уваги. Або ж навпаки – перетягує ковдру на себе. Особиста участь кожного із партнерів справді може бути різною, але її складно оцінити з матеріальної точки зору. Також не завжди в юридичних документах зафіксовані реальні інвестиції власників бізнесу.

Якщо співвласникам бізнесу не вдалося налагодити діалог, вони зазвичай переходять до стратегії «воєнних дій», втягуються у тривалі судові розгляди, які пов'язані із ризиками серйозних матеріальних і репутаційних втрат. Від того, наскільки швидко та ефективно вирішиться спір між співвласниками компанії, залежить успішність роботи бізнесу в цілому – призведе конфлікт до розвалу компанії або ж вона зможе продовжити роботу.

Вирішення конфліктів між співвласниками бізнесу часто виходить за межі встановлених законодавчих можливостей. Щоб вирішити спір, дійти примирення і зберегти компанію, партнерам найкраще використовувати медіацію – позасудовий спосіб урегулювання спорів за участю нейтрального посередника, який супроводжує сторони у процесі вирішення конфлікту та допомагає прийти до взаємовигідного рішення.

Медіатори агентства DecisionLab проводять системну роботу з кризовою ситуацією, допомагають співвласникам бізнесу виявити причини виникнення конфлікту й опрацювати шляхи внесення відповідних коректив у роботу компанії.

Медіатор є досвідченим переговірником і стежить за балансом сил у процесі розв'язання конфлікту. Наші фахівці допоможуть сторонам сфокусуватися на вирішенні проблеми, яка призвела до конфлікту, за допомогою переговорів дійти згоди та знайти взаємовигідне рішення.

Ми, медіатори агентства DecisionLab, за допомогою процедури медіації допоможемо співвласникам бізнесу вирішити конфлікт швидко, ефективно, конфіденційно, уникнувши при цьому матеріальних і репутаційних втрат.

DON'T LITIGATE, MEDIATE!