111

Ми пропонуємо послуги із залучення у медіацію іншої сторони. Ви можете звернутись до наших спеціалістів, і ми проведемо необхідні переговори з іншою стороною чи сторонами спору, мотивуючи до медіації і наданню згоди.

Яка мета послуги?

Приміром, ви прийняли рішення про застосування медіації для вирішення спору. Участь у цьому процесі є добровільною, тож необхідно отримати згоду іншої сторони для реалізації медіації.

В такому разі ми беремо на себе переговори із іншою стороною, щоб встановити, чи може спір бути успішно вирішеним в процесі медіації, а саме:

♦   надаємо повну інформацію щодо цієї процедури та переваг її застосування.

♦   з’ясовуємо бачення сторони щодо конфлікту та причин його виникнення.

♦   досліджуємо можливі способи вирішення спору, в тому числі інші - окрім медіації, та аналізуємо переваги чи недоліки кожного з них.

♦   допомагаємо стороні справитись із нереалістичними очікуваннями та визначитись із власними інтересами, прихованими за позиціями, побачити перспективи та сформулювати варіанти вирішення конфлікту.

Ми не заходимо в процес медіації, а рухаємось у відповідних межах для отримання згоди іншої сторони та підвищення рівня її залученості у вашому процесі медіації. 

Що ви отримуєте?

Якщо сторона надала згоду щодо вирішення спору в медіації, є обізнаною щодо її суті, своєї ролі та має визначену переговорну мету, вона більше налаштована на співпрацю для досягнення мети. У медіації рішення приймають сторони, спираючись на власні інтереси.

Конструктивне ставлення сторін до процедури дозволяє всім учасникам процесу не витрачати зайвий час на налагодження конструктивного діалогу та швидше рухатись до спільних домовленостей.

Для кого?

Якщо ви юрист, адвокат, медіатор або учасник спору, і у вас є професійні, процесуальні, етичні чи інші обмеження щодо контактів з іншою стороною спору, та/чи вам потрібна професійна підтримка щодо отримання згоди іншої сторони, наші експерти надають допомогу в організації переговорів.

Додатково: організаційна підтримка процесу медіації

Ми також пропонуємо свої ресурси для організації процесу, що передбачає забезпечення місця проведення переговорів і необхідних засобів для проведення медіації, складання матеріалів справи та необхідних документів.

Ви можете залучити будь-якого медіатора поза межами нашої фірми і скористатися нашою послугою залучення іншої сторони у медіацію.

Звертайтесь до нас, та спеціалісти DecisionLab допоможуть зробити ваш процес медіації результативним та успішним.

ЗАПИС НА БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ